O nas

Gospodarstwo Rolne istnieje od 1985 r., a przetwórstwem warzyw i owoców zajmujemy się od 1995 roku. Firma jest działalnością rodzinną, której priorytetem jest dostarczanie produktów najwyższej jakości w możliwie najlepszej cenie. Od samego początku firma zajmuje się skupem, przetwórstwem i sprzedażą owoców i warzyw. W naszej ofercie znajdą Państwo możliwość zamówienia powtarzalnych partii warzyw i owoców, takich jak ogórki, brokuł, świeże truskawki, cebula biała oraz marchew. Nasze produkty są oferowane w postaci świeżej , a także w marynacie i zalewie. Zajmujemy się również sprzedażą cebuli obranej, głównymi odbiorcami tej cebuli są zakłady zajmujące się mrożeniem tego surowca. Odbiorcami warzyw przetworzonych są zakłady rybne w tym firma Seko.

Zorganizowaliśmy wraz z firmą SAKATA konferencję. 25 lutego 2015r. firmy Sakata Vegetables Europe oraz Floraland zorganizowały seminarium poświęcone prawidłowej uprawie brokułów. Spotkanie odbyło się w naszym gospodarstwie w miejscowości Lubików i liczyło niemal 200 uczestników. Wiedzę teoretyczną popartą praktycznymi wskazówkami oraz zdjęciami prezentowało 6 producentów brokułów, w tym prelegenci z Japonii oraz Hiszpanii.

Jesteśmy członkami Stowarzyszenia Promocji Brokuła w Polsce.

Ciągłe doskonalenie w zakresie nowości ŚOR, nawozów,odmian, rozsad i technik ochrony. Uczestniczyliśmy w Agro Akademii BASF. Atrakcyjna nagroda trafiła w ręce Kamili jednej z córek Pana Grzegorza Olejniczaka od Grupy Mularski. Nagroda była w postaci rozsady cebuli na 1 h.

Wyjeżdżamy na różnego typu Targi zagraniczne np: Berlin Międzynarodowe Targi Owoców i Warzyw Fruit Logistica 2018r.

My jako członkowie wyjazdu polskiego Stowarzyszenia Promocji Brokułu do Hiszpanii w kwietniu 2018r. którego celem oczywiście był brokuł.

W naszym zakładzie obieranie cebuli odbywa się na specjalnych Maszynach do obierania cebuli Onion Peeler M&P Engineering. Dzięki temu produkt jest dokładnie i szybko obierany.